Dla kogo? Dla absolwentów szkoły podstawowej, branżowej, gimnazjum oraz zawodowej. Jakie kwalifikacje i dokumenty uzyskasz? Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia liceum potwierdzające wykształcenie średnie, a także świadectwo maturalne wydane przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

Dla kogo? 

Dla absolwentów szkoły podstawowej, branżowej, gimnazjum oraz zawodowej.

Jakie kwalifikacje i dokumenty uzyskasz? 

Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia liceum potwierdzające wykształcenie średnie - uprawniające do podjęcia nauki w szkołach policealnych, a także świadectwo maturalne wydane przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną - uprawniające do podjęcia nauki na uczelniach wyższych.

Czy czujesz, że nadszedł czas na realizację Twoich edukacyjnych celów? Nasze Liceum Ogólnokształcące w Lubawie oferuje wyjątkową możliwość kontynuacji nauki w dogodny sposób. Zajęcia odbywają się w formie zaocznej co dwa tygodnie, w piątki po południu oraz w soboty, dostosowując się do Twojego harmonogramu życia.

Korzystając z naszego liceum, możesz oczekiwać wielu korzyści:

✔Elastyczny grafik: Zajęcia odbywają się w weekendy, co pozwala na kontynuację nauki bez zakłócania codziennych obowiązków zawodowych czy rodzinnych.

✔Doświadczony zespół pedagogiczny: Nasza kadra składa się z kompetentnych nauczycieli, którzy wspierają i motywują naszych uczniów do osiągania sukcesów edukacyjnych.

✔Program zgodny z wymaganiami MEN: Realizujemy program nauczania zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, co gwarantuje wysoką jakość edukacji.

✔Przyjazna atmosfera: W naszym liceum stawiamy na indywidualne podejście i tworzenie przyjaznej atmosfery nauki.

✔Zaświadczenia i legitymacje szkolne: Wystawiamy niezbędne zaświadczenia potwierdzające naukę i legitymacje szkolne

✔Po ukończeniu szkoły otrzymasz świadectwo: jesteśmy placówką posiadająca uprawnienia szkoły publicznej, wydajemy świadectwa zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej

✔Możliwość uzyskania świadectwa dojrzałości: Nasza szkoła przygotowuje do zdania egzaminu maturalnego, otwierając drogę do dalszej edukacji lub awansu zawodowego.

 


Znajdziecie nas także na na Pojezierzu Brodnickim, gdzie poczujecie ciszę i spokój blisko natury w Chata Leśna Polana oraz zapraszamy do eksplorowania Brodnickiego Parku Krajobrazowego wraz z wypożyczalnią rowerów elektrycznych RoweremNaturalnie.pl. Odkryj więcej na naszym blogu poświęconym Pojezierzu Brodnickiemu i okolicy na PojezierzeBrodnickie.info.

  • Chata Leśna Polana | Domki na wynajem | Mazury | Natura

    Chata Leśna Polana - odkryj kameralną agroturystykę na Pojezierzu Brodnickim. Mamy dla Was 2 domki, każdy pomieści do 8 osób. Są tarasy i kominki oraz dzieciolubna przestrzeń z placem zabaw i trampoliną. Blisko nad jeziora i na narty. Mamy dla Was pyszne śniadania.

  • Wypożyczalnia rowerów elektrycznych | Brodnica | RoweremNaturalnie.pl

    RoweremNaturalnie.pl - to wypożyczalnia rowerów elektrycznych zlokalizowana na malowniczym Pojezierzu Brodnickim, tuż obok Brodnickiego Parku Krajobrazowego. To kraina 100+ jezior, lasów i mnóstwa ścieżek rowerowych. Tu poczujesz harmonię z naturą.

  • PojezierzeBrodnickie.info - Twój przewodnik i blog po najlepszych miejscach wakacyjnych, restauracjach i atrakcjach, które naprawdę warto odwiedzić wybierając się na Pojezierze Brodnickie i w okolicę. To niezawodne i polecane przez turystów miejsca, gdzie nasi Goście czują się wyjątkowo dobrze