kim jesteśmy?

Jesteśmy nowoczesną placówką, która działa na rynku edukacyjnym od 1994 roku. Nasza szkoła specjalizuje się w kształceniu osób dorosłych. Nasz zespół pedagogiczno-dydaktyczny składa się z życzliwych i kompetentnych osób, które troszczą się o rozwój każdego słuchacza, zapewniając mu przyjazną atmosferę podczas nauki.

prowadzimy szkoły tylko z uprawnieniami szkół publicznych

W naszych szkołach realizujemy programy nauczania zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a także przeprowadzamy zewnętrzne egzaminy zawodowe i maturalne. Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych nadane przez Kuratora Oświaty.

wysoka zdawalność egzaminów

Nasi absolwenci odnoszą sukcesy na egzaminach zewnętrznych - zarówno maturalnych, jak i potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Wynika to z naszej dbałości o przygotowanie słuchaczy do tych egzaminów oraz z faktu, że nasze szkoły są ośrodkami egzaminacyjnymi, co minimalizuje stres związany z ich zdawaniem.

wydajemy zaświadczenia o nauce

Wydajemy legitymacje szkolne oraz zaświadczenia do WKU, ZUS, KRUS i innych instytucji. Świadectwa ukończenia szkoły, które wydajemy, są dokumentami urzędowymi, umożliwiającymi naszym absolwentom podjęcie nauki w szkołach wyższego stopnia.

Dołącz do nas i poznaj korzyści, jakie niesie nauka w Centrum Edukacji WKL!


Znajdziecie nas także na na Pojezierzu Brodnickim, gdzie poczujecie ciszę i spokój blisko natury w Chata Leśna Polana oraz zapraszamy do eksplorowania Brodnickiego Parku Krajobrazowego wraz z wypożyczalnią rowerów elektrycznych RoweremNaturalnie.pl. Odkryj więcej na naszym blogu poświęconym Pojezierzu Brodnickiemu i okolicy na PojezierzeBrodnickie.info.

  • Chata Leśna Polana | Domki na wynajem | Mazury | Natura

    Chata Leśna Polana - odkryj kameralną agroturystykę na Pojezierzu Brodnickim. Mamy dla Was 2 domki, każdy pomieści do 8 osób. Są tarasy i kominki oraz dzieciolubna przestrzeń z placem zabaw i trampoliną. Blisko nad jeziora i na narty. Mamy dla Was pyszne śniadania.

  • Wypożyczalnia rowerów elektrycznych | Brodnica | RoweremNaturalnie.pl

    RoweremNaturalnie.pl - to wypożyczalnia rowerów elektrycznych zlokalizowana na malowniczym Pojezierzu Brodnickim, tuż obok Brodnickiego Parku Krajobrazowego. To kraina 100+ jezior, lasów i mnóstwa ścieżek rowerowych. Tu poczujesz harmonię z naturą.

  • PojezierzeBrodnickie.info - Twój przewodnik i blog po najlepszych miejscach wakacyjnych, restauracjach i atrakcjach, które naprawdę warto odwiedzić wybierając się na Pojezierze Brodnickie i w okolicę. To niezawodne i polecane przez turystów miejsca, gdzie nasi Goście czują się wyjątkowo dobrze