kim jesteśmy?

Zajmujemy się kształceniem osób dorosłych i młodzieży. Każdy z naszych Słuchaczy uczy się z nami efektywnie, spędzając czas w przyjaznej atmosferze. Nasze szkoła jest nowoczesną placówką, troszczymy się nie tylko o rozwój, ale także przywiązujemy dużą wagę do klimatu panującego w szkole, starannie dobrany, życzliwy i kompetentny zespół pedagogiczno-dydaktyczny, czuwa nad naszymi Słuchaczami.


zawsze z Wami

Działamy od 1994 roku i mamy już bogate doświadczenie na rynku edukacyjnym. Szkoły od początku działalności posiadają uprawnienia szkoły publicznej nadane przez Kuratora Oświaty.


wysoka zdawalność egzaminów zewnętrznych

Absolwenci szkół Centrum Edukacji WKL z powodzeniem przystępują do egzaminów zewnętrznych: egzaminu maturalnego oraz egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.


prowadzimy szkoły tylko z uprawnieniami szkół publicznych

w naszych szkołach realizujemy programy nauczania zatwierdzone przez MEN,

przeprowadzamy zewnętrzne egzaminy zawodowe i maturalne,

wydajemy legitymacje szkolne,

wydajemy zaświadczenia do WKU, ZUS, KRUS itp.,

wystawione przez nas świadectwa ukończenia szkoły są dokumentem urzędowym pozwalającym na podejmowanie nauki w szkołach wyższego stopnia.


ośrodek egzaminacyjny

Szkoły Centrum Edukacji WKL są ośrodkami egzaminacyjnymi, dzięki czemu słuchacze zdają egzaminy zewnętrzne w szkole, w której się uczyli, w znajomym, przyjaznym środowisku – co ma wpływ na zminimalizowanie stresu.


FB.COM\CENTRUMEDUKACJIWKL

ZAPISZ SIĘ ONLINE
sekretariat

Zapraszamy w piątki w godz. od 9:00 do 15:00

14-260 Lubawa ul. Rzepnikowskiego 33/28

tel. +48 606 717 551

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON 281096108

konto bankowe PKO BP 68 1020 3583 0000 3302 0205 8824